Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Muszynie

 

 "Dwór Starostów"

ul. Kity 17

33-370 Muszyna  

NIP 734-28-34-120

REGON 000968380

tel: (18) 534 92 81

e-mail: mgok@muszyna.pl

 

Dyrektor

mgr Izabela Bajorek    

e-mail: ibajorek@muszyna.pl

 

Główny Księgowy

Centrum Usług Wspólnych Miasta i Gminy Uzdrowiskowej Muszyna

 tel: (018) 471 81 91

 

Pracownik ds. kadrowych i administracyjnych

mgr inż. Agnieszka Liber

e-mail: aliber@muszyna.pl

 

Pracownik administracyjno-biurowy

mgr Elżbieta Klimczak

e-mail: eklimczak@muszyna.pl

 

 

Instruktor Artystyczny

Robert Hadała

e-mail: rhadala@muszyna.pl

 

Instruktor Muzyczny

mgr Maciej Nieć

e-mail: mniec@muszyna.pl   

Pracownik organizacyjno-gospodarczy

Piotr Kocot

e-mail:  pkocot@muszyna.pl


 Redakcja Muszyna.tv

redakcja@muszyna.tv

tv@muszyna.pl

www.muszyna.tv
 

Pracownik ds. promocji

Maciej Zwierz

e-mail: mzwierz@muszyna.pl

Mateusz Obidowski

e-mail: mobidowski@muszyna.pl




 

Muzeum Regionalne „Państwa Muszyńskiego"

Muzealnik

mgr Jacek Trawka

e-mail: jtrawka@muszyna.pl

 
 


Dokumentalista

mgr Barbara Rucka

e-mail: brucka@muszyna.pl

Pracownik ds. promocji i ogranizacji wydarzeń kulturalno-artystycznych

Jakub Bajorek 

e-mail: jbajorek@muszyna.pl

 

 

Kawiarnia Dwór Starostów

 

Barman, Kelner

Małgorzata Sporek

Jowita Jędrzejek

Janina Maślanka

Monika Piwowar

e-mail: kawiarnia@muszyna.pl 

 

Cukiernik

Maria Tomasiak

e-mail: kawiarnia@muszyna.pl 

 
UA-22074793-1