Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Muszynie

 

 "Dwór Starostów"

ul. Kity 17

33-370 Muszyna  

NIP 734-28-34-120

REGON 000968380

tel: (18) 534 92 81

mail: mgok@muszyna.pl

 

Dyrektor

mgr Izabela Bajorek    

ibajorek@muszyna.pl

 

Główny Księgowy

Centrum Usług Wspólnych Miasta i Gminy Uzdrowiskowej Muszyna

tel: (018) 471 81 91

 

Pracownik ds. kadrowych i administracyjnych

mgr inż. Agnieszka Liber

aliber@muszyna.pl

 

mgr Katarzyna Homa-Kocot

 

Pracownik administracyjno-biurowy

Weronika Sułkowska

kawiarnia@muszyna.pl 

 

Pracownik ds. promocji i organizacji wydarzeń kulturalno-artystycznych

Elżbieta Gościńska

egoscinska@muszyna.pl

 

Instruktor Artystyczny

Robert Hadała

rhadala@muszyna.pl

 

Instruktor Muzyczny

mgr Maciej Nieć

mniec@muszyna.pl   

Pracownik organizacyjno-gospodarczy

Paweł Małek

pmalek@muszyna.pl


 Redakcja Muszyna.tv

redakcja@muszyna.tv

tv@muszyna.pl

www.muszyna.tv
 

Pracownik ds. promocji i organizacji wydarzeń kulturalnych

Maciej Zwierz

mzwierz@muszyna.tv

Mateusz Obidowski

mobidowski@muszyna.tv




 

Muzeum Regionalne „Państwa Muszyńskiego"

Pracownik ds. administracyjno-biurowych

mgr Anna Urbańska

aurbanska@muszyna.pl


   Dokumentalista

mgr Barbara Rucka

brucka@muszyna.pl

Pracownik ds. promocji i ogranizacji wydarzeń kulturalno-artystycznych

Jakub Bajorek 

jbajorek@muszyna.pl

 

 

Kawiarnia Dwór Starostów

Weronika Sułkowska

Małgorzata Sporek

Jowita Jędrzejek

Janina Maślanka

kawiarnia@muszyna.pl 

 

Świetlica w Żegiestowie

Instruktor Świetlicy: Monika Piwowar

 
Świetlica w Szczawniku

Instruktor Świetlicy: Beata Olipra- Lis

Świetlica w Złockiem

   Instruktor Świetlicy: mgr Agnieszka Skrobacka

 

 

 

UA-22074793-1